EVENTS AND TOURS BYPM TURİZM A.Ş.
Motto İstanbul - OsmanPaşa Cad.NO: 35/32 Bağcılar / İstanbul
0850 532 32 78 // destek@tatiliyidir.com
UKRAYNA Turları (Vizesiz)
Destinasyon Kiev
Tur Tarihi
Süre 3 Gece 4 Gün
Havayolu Ukrayna Hava Yolları
Havaalanı Atatürk Havalimanı (IST)
Konaklama3* ve 4* Oteller
VizeVizesiz
Fiyat 414 eur
Bu tur promosyonlu olduğundan, rezervasyon sonrası iptal veya iade yapılamamaktadır.

KİEV

Aktarmasız Direkt Uçuşlar ile!

TUR PROGRAMI 

1. GÜN: İSTANBUL- KİEV

Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminali Ukrayna Hava Yolları Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından saat 13:30'da Ukrayna Hava Yollarının PS 712 sefer sayılı uçuşu ile Kyiv’e hareket. Saat 14:30'daKyiv'e varışımızın ardından özel otobüsümüz ile Kyiv şehir turuna çıkıyoruz. Turumuz sırasında; Kyiv'in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun devamında tarihi Podil bölgesini gördükten sonra Mihailovski Meydanı'na hareket ediyoruz ve Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, hediyelik eşyalar ve el sanatı ürünlerini görebileceğiniz Andreyevski yokuşuna geçiyoruz. Kısa bir alışveriş molasından sonra Ayasofya meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını görerek otobüsümüz ile konaklayacağımız otele hareket ediyoruz. Otele varışımız ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN:  KİEV

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra geziye katılabilirler. Ekstra gezi: PecherskLavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi XI. yy’ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlü bu manastırda 12’si yerin üzerinde taş yapı şeklinde 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde GÜZEL SANATLAR MÜZESİ ve dünyada başka bir eşi olmayan MIKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır. Turumuzun sonrasından serbest zaman. Geceleme otelimizde

3. GÜN:  KİEV

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra geziye katılabilirler. Ekstra gezi: 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli 2. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı iki bölümden oluşur. Açık bölümde Sovyet Ordusunun Afgan savaşında ve 2. Dunya Savaşında kullandığı savaş uçakları, tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım ise 3 kattan oluşur. Burada 2. Dünya Savaşı dönemine ait orjinal halleriyle saklanmış belge ve araçları yakından görme şansı bulacaksınız. Turumuzun sonrasından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. GÜN:  KİEV - İSTANBUL

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından 12 00’a kadar odaların teslimi ve 16:30’da Otelimizden havalimanına transfer ve Ukrayna Hava Yollarının PS 715 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.30’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile 22.30’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu. Bir başka organizasyonumuzda görüşmek üzere.
Bu tur promosyonlu olduğundan, rezervasyon sonrası iptal veya iade yapılamamaktadır.
Satın Al